neginofoghniayesh.com@gmail.com 88196210 021

 

شرکت نگین افق نیایش در سال 1392 تاسیس و با پشتوانه ی نام نیک و سرمایه بانک گردشگری و بهره گیری از تجارب ارزشمند هیات مدیره، مدیران و کارشناسان، فعالیت خود را آغاز نموده است.

مهمترین اهداف تاسیس شرکت، ساخت و بهره برداری پروژه های عمرانی با کیفیتی بسیار بالا و قابل رقابت با دیگر پروژه ها در سطح بین المللی است. در راستای نیل به این هدف، تلاش می شود با اتکا به توان داخلی و با بهره گیری از تجربه و تکنولوژی های روز دنیا، گامی موثر در راستای اعتلای سطح مدیریت، مهندسی و ساخت پروژه ها برداشته شود.

 

مأموریت شرکت

ماموریت شرکت، اعتلای مدیریت و اجرای پروژه با استفاده از توان داخلی، در راستای حرکت به سوی خودکفایی و ایجاد اشتغال، در زمینه های مدیریت مهندسی، ساخت و راه اندازی پروژه ها در داخل کشور می باشد.

در شرکت نگین افق نیایش رعایت شئونات ، موازین اخلاق حرفه ای ، مسئولیت پذیری و امانت داری در هر شرایط مقدم بوده و اجرای صحیح قوانین و مقررات و رعایت نظم و انضباط سازمانی رکن اساسی فعالیت ها می باشد، لذا در این راستا با بهره گیری از توان مدیریتی صاحبان سهام، امکانات سخت افزاری و نرم افزاری و ایجاد هم افزایی و به کارگیری نیروهای توانمند، جوان، متخصص و متعهد تلاش می نماید تا پروژه های تعریف شده را مطابق برنامه اجرا و به سودآوری برساند.


چشم‌انداز

دستیابی به جایگاه برتر در حوزه صنعت ساختمان و مهندسی ارزش از طریق مدیریت، طراحی، ساخت و بهره برداری پروژه های ساختمانی با بکارگیری نیروهای توانمند، متخصص و متعهد دارای روحیه تیمی به منظور سودآوری و تامین رضایت ذینفعان.

 

ارزش‌ها

·         بهره مندی از دانش و تجربه گسترده مدیران و کارکنان مجرب و متخصص و اخذ گواهینامه های مرتبط با فعالیت های شرکت

·         اعتمادسازی بر پایه شفافیت، صداقت، یکپارچگی و اخلاق حرفه‌ای

·         کار تیمی و مشارکتی

·         استاندارد سازی روش ها، بکارگیری فناوری های نوین در پروژه ها و استفاده بهینه از فناوری اطلاعات

·         تحویل به موقع پروژه ها، ارتقا کیفیت و کاهش هزینه در راستای جلب رضایت کلیه ذینفعان